Zapomnij o papierkach! Prowadź firmę w pełni legalnie z dowolnego miejsca na świecie!

Jeśli…

 • potrzebujesz adresu biura, żeby założyć swoją firmę, ale nie chcesz płacić kilku tysięcy za biuro stacjonarne,
 • chcesz mieć pewność, że prowadzisz firmę w 100% legalnie – także przy rejestracji do VAT,
 • pracujesz zdalnie i nie chcesz się martwić o zgubione lub przeterminowane awizo,
 • szukasz kogoś, kto uporządkuje i dostarczy Ci pocztę w dowolne miejsce na świecie,
 • nie chcesz utonąć w formalnościach,

… to czytaj dalej, bo to może być idealne rozwiązanie dla Ciebie. 

Jak prowadzić firmę w Polsce, gdy pracujesz zdalnie lub dużo podróżujesz?

Jeśli chcesz założyć firmę w Polsce, musisz podać adres swojego biura. Jeśli chcesz podpisać umowę z biurem, musisz mieć swoją firmę.

Paranoja…

Niestety, większość biur (także wirtualnych) nie ułatwi Ci tego zadania.

Jak zazwyczaj to u nich wygląda?

 1. Tworzysz podmiot „XYZ Sp. z o.o. w organizacji” (dopisek „w organizacji” oznacza, że firma dopiero powstaje). 
 2. Jedziesz osobiście do siedziby biura, żeby podpisać umowę na podmiot „w organizacji”. 
 3. Zakładasz firmę w KRS. 
 4. Po rejestracji znowu jedziesz do biura, żeby jeszcze raz podpisać tę samą umowę już z właściwą nazwą firmy (bez końcówki „w organizacji”). 

Marzysz tylko o tym, żeby zacząć już zarabiać na swojej firmie, ale przez te podróże i tony dokumentów nie możesz! Im więcej czasu na to marnujesz, tym więcej pieniędzy tracisz, bo nie możesz realizować swojego biznesplanu. 

Ale to nie koniec kłopotów! Musisz się jeszcze zająć swoją korespondencją. 

Według polskiego prawa masz tylko 7 dni, żeby odpowiedzieć na list np. z Urzędu Skarbowego. Ale co jeśli akurat jesteś na wyjeździe służbowym? 

Jeśli masz szczęście, to po powrocie znajdziesz awizo w skrzynce i zdążysz załatwić sprawę. Spędzisz „tylko” godzinę w kolejce na poczcie, żeby odebrać list. 

Gorzej jeśli przyjedziesz po terminie, zgubi Ci się awizo, albo aktualne biuro powie Ci o liście dopiero po miesiącu (znam takie przypadki!)… 

Wtedy przestaje być śmiesznie. 

Żeby to odkręcić, stracisz kolejne dni pracy, chodząc po różnych urzędach. Jeśli Ci się nie uda wyjaśnić sprawy, zapłacisz nawet 2000 – 3000 zł kary.

Na rynku znajdziesz mnóstwo biur wirtualnych. Jednak nawet jak za nie dużo zapłacisz, to zazwyczaj nie rozwiążesz tych problemów. 

A przecież szukasz biura wirtualnego, bo chcesz być wolny i niezależny, a nie przykuty do swojej korespondencji!

Dlatego proponuję Ci pakiet „MiŚ działa” — ofertę biura wirtualnego, dzięki której zapomnisz o papierkach i będziesz prowadził firmę w pełni legalnie z dowolnego miejsca na świecie! 

Oto 10 powodów, dla których warto skorzystać z pakietu „MiŚ działa”: 

1. Od razu otrzymujesz prestiżowy adres biura potrzebny do założenia firmyfirmy (al. Solidarności w Warszawie przy pl. Bankowym).

Możesz go też umieścić na swojej wizytówce czy stronie internetowej. 

2. Masz pewność, że wszystko działa w 100% zgodnie z polskim prawem – nawet w przypadku rejestracji firmy do VAT.

Rejestrujesz firmę do VAT? Musisz przejść obowiązkową kontrolę Urzędu Skarbowego. My mamy już za sobą  dziesiątki takich kontroli. Wszystkie zakończone na korzyść przedsiębiorcy…

3. Koniec z szukaniem zaginionej poczty!

Wszystkie listy znajdziesz na swoim telefonie uporządkowane według: daty, numeru oraz oznaczenia czy jest to zwykła przesyłka, czy polecona (awizo). Nr listu pozwoli Ci z łatwością śledzić przesyłkę na poczcie. 

4. Gdziekolwiek jesteś wszystkie listy masz zawsze pod ręką – bez zbędnych opóźnień!

Każdy list skanujemy i wprowadzamy do naszego systemu jeszcze w dniu jego odbioru — bez limitu stron. Natychmiast (zazwyczaj przed 10:00 rano) otrzymasz od nas powiadomienie na swojego maila, że otrzymałeś nową przesyłkę. 

List przeczytasz w aplikacji na swoim telefonie, albo na dedykowanej stronie www – tak, jak Ci wygodnie. Jeśli trzeba, to oryginały prześlemy Ci kurierem na wskazany adres. To idealna opcja dla tych, którzy pracują zdalnie lub dużo podróżują.

5. Nigdy więcej przerywania pracy, żeby odebrać list z poczty!

Po otrzymaniu od Ciebie pełnomocnictwa odbierzemy wszystkie listy za Ciebie. To szczególnie przydatne, gdy spodziewasz się przesyłek np. z sądu (odbiór na poczcie to wymóg prawny). Dzięki temu oszczędzasz nawet kilka godzin miesięcznie! 

6. Śpisz spokojnie, bo wiesz, że Twoja poczta jest całkowicie bezpieczna.

Wszystkie wiadomości szyfrujemy (inne biura często o tym zapominają). Dlatego masz pewność, że Twoje dokumenty nie dostaną się w niepowołane ręce.

7. Możesz korzystać z sali konferencyjnej do spotkań zarządu.

Salka to wymóg prawny przy rejestracji firmy do VAT. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do spotkań z zarządem. 

Czy to bezpieczne? 

Pewnie, że tak!  Pomieszczenie oddzieliliśmy od miejsca, gdzie trzymamy Twoją pocztę. Co więcej, żeby całkiem zlikwidować ryzyko, zdecydowaliśmy, że nie będziemy wynajmować salki na godziny. 

8. Nigdy nie marnujesz czasu na dojazdy, bo wszystko załatwiasz zdalnie!

Wszystkie formalności i całą obsługę ogarniamy w 100% zdalnie. Kontaktujesz się nami z dowolnego miejsca na świecie! Działamy w trybie komunikacji asynchronicznej, więc możesz pisać nawet w środku nocy. Załatwimy wszystko na czas!

9. Formalności są proste jak subskrypcja Netflixa! 

Nasz współpraca opiera się na zasadzie abonamentu – tak jak w Netflixie. Nie zobowiązujesz się na pół roku, ale tylko na 30 dni. Po podpięciu swojej karty, niczym się już nie przejmujesz, bo wszystko dzieje się automatycznie – bez Twojego udziału.

10. Nic nie ryzykujesz!

Masz 30 dni, żeby przetestować pakiet „MiŚ działa”. Jeśli nasze biuro wirtualne nie spełni Twoich oczekiwań, oddamy Ci wszystkie pieniądze.

Jak krok po kroku wygląda założenie firmy z naszym wirtualnym biurem?

1. Wyklikujesz pakiet na stronie (dane firmy są opcjonalne).

Czyli taką, jak z parkingiem (oficjalnie, gdy tam wjeżdżasz, automatycznie stajesz się klientem). Dzięki temu masz aż 14 dni na podpisanie wszystkich dokumentów. 

Co to oznacza w praktyce? Możesz podawać swój nowy adres firmy natychmiast po zakupieniu naszego pakietu. 

2. Rejestrujesz firmę w CEIDG lub KRS. 

W wyznaczonym miejscu po prostu podajesz adres naszego biura. Warto też od razu wpisać go w polu „adres do korespondencji” – ostatecznie to tutaj ma przychodzić Twoja poczta.

Jeśli rejestrujesz działalność gospodarczą, NIP otrzymasz już po kilku godzinach. W przypadku KRS (Spółka z o.o.) sprawa może się przeciągnąć nawet do 6-8 tygodni.

3. Gdy Ty zajmujesz się zakładaniem firmy, my weryfikujemy Cię jako naszego klienta. 

To standardowa procedura, która nie wymaga Twojego zaangażowania. Na podstawie danych z Twojej karty sprawdzamy, czy Ty to Ty. Dzięki temu gwarantujemy, że z naszego biura korzystają wyłącznie firmy godne zaufania.

Całość nie trwa długo, bo już następnego dnia roboczego generujemy wszystkie potrzebne dokumenty (umowy i pełnomocnictwa) oraz tworzymy Twoje konto w naszym systemie. Od tej pory masz już swobodny dostęp do swoich listów.

4. Przesyłasz nam swój nowy numer NIP. 

Wtedy my uzupełniamy o niego dokumenty, wszystko drukujemy i przybijamy „mokrą pieczęć”. Następnie wysyłamy Ci umowę w formie papierowej (zdarza się, że Urząd Skarbowy domaga się „mokrej pieczątki”). Otrzymasz też już uzupełnione pełnomocnictwo do złożenia na poczcie, żebyśmy mogli za Ciebie odbierać listy. 

Kupując pakiet „MiŚ działa” otrzymasz:

 1. Prestiżowy adres biura potrzebny do założenia firmy (al. Solidarności w Warszawie, przy pl. Bankowym).
 2. Pewność, że prowadzisz firmę w 100% legalne – nawet przy rejestracji do VAT!
 3. Porządek na swojej poczcie.
 4. Dostęp do wszystkich swoich listów w dniu odbioru przez aplikację na telefonie lub stronę www — w dowolnym miejscu na świecie.
 5. Wsparcie zespołu, który odbierze Twoje listy z poczty. 
 6. W pełni wyposażoną salkę do spotkań zarządu (wymóg prawny). 
 7. Gwarancję satysfakcji — 30 dni na przetestowanie naszego wirtualnego biura w akcji. 

Dlaczego nic nie ryzykujesz?

Pewnie teraz myślisz sobie: „Skąd mam wiedzieć, że Wasze biuro wirtualne spełni moje oczekiwania?”. 

Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać. Sprawdź nas! 

Zamów nasz pakiet i przetestuj biuro wirtualne w codziennych sytuacjach. Przez 30 dni obserwuj, ile czasu, pieniędzy i nerwów oszczędzasz dzięki tej usłudze.  

Jeśli po tym czasie uznasz, że biuro nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci wszystkie wydane pieniądze co do złotówki. 

Tak sprawdzisz tę usługę bez żadnego ryzyka.

Potrzebujesz więcej informacji?

Dokładny adres:

Al. Solidarności 68/121
00-240 Warszawa

Który to Urząd Skarbowy?

Nasza lokalizacja podlega pod I Urząd Skarbowy – Warszawa-Śródmieście. Ten urząd ma do siebie przypisanych tak dużo firm, że nie ma czasu nękać małych przedsiębiorców. Z drugiej strony, jeśli coś przeskrobiesz, – poświęcą Ci odpowiednią uwagę. Zatem jest to idealny urząd dla MiŚi, bardzo kiepski dla kanciarzy i cwaniaczków.

A który to ZUS?

ZUS u nas jest wszechobecny i podlega się od razu pod cały. Lokalizacja nie ma wpływu, – sprawy ZUSowskie możesz załatwiać w dowolnej placówce.