Cennik i oferta wirtualnego biura w Warszawie

Nie musisz podpisywać długoterminowej umowy na kilka miesięcy. Współpracujesz z nami wygodnie – z miesiąca na miesiąc. A jeśli jeszcze nie masz firmy, podpowiemy Ci jak ją założyć tego samego dnia.
Miesięcznie
Rocznie

Pakiet MiŚ startuje!

47 PLN
netto / miesiąc

Pakiet MiŚ działa!

130 PLN
netto / miesiąc

Pakiet MiŚ chce więcej!

460 PLN
netto / miesiąc

Wirtualne biuro - czy warto wybrać ofertę MiŚa?

Wybierz biuro dla MiŚa i prowadź firmę na własnych warunkach.
01

Pozbądź się zbędnych zmartwień.

Jeśli odwiedzą nas ponurzy urzędnicy z wizytą kontrolną, to ugościmy ich jak trzeba i zadbamy o to, aby wszystko poszło sprawnie. Ze swojej strony nie musisz się niczego obawiać.
02

Zakładając firmę na nasz wirtualny adres, trafiasz do I US Warszawa-Śródmieście

to największy urząd w Polsce, gdzie nikt nie patrzy na małe firmy. Z drugiej strony są bardzo skuteczni, dlatego zapraszamy do współpracy wyłącznie firmy, które nie planują kombinować.
03

Działamy w modelu subskrypcyjnym

na podobnych zasadach jak Netflix. Nie podpisujesz długoterminowej umowy na 6, 12 czy 24 miesiące z góry. Zamiast tego podpinasz swoją kartę i korzystasz z biura wirtualnego na własnych zasadach – możesz zrezygnować w dowolnej chwili.
04

Podpisujesz z nami umowę w 7 minut bez wychodzenia z domu.

A jeśli to Twoja pierwsza firma — podpowiemy, jak przebrnąć przez wszystkie formalności. Służymy radą oraz wsparciem na każdym etapie. Statystycznie klient jest z nami przez 33 miesiące.
05

Gwarancja zadowolenia albo zwrot poniesionych kosztów.

Jeśli w pierwszym miesiącu współpracy nie będziesz zadowolony z naszych usług, zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów.
06

Stawiamy na komfortową i “luźną” komunikację.

Rozmawiamy w pięciu językach (polski, angielski, hiszpański, ukraiński i rosyjski). Jednocześnie zapewniamy pełen profesjonalizm działań. Zewnętrznie audytujemy swoje procedury, usługi i procesy.
07

Działamy nieprzerwanie już od 2017 roku.

Jesteśmy w rejestrze podmiotów świadczących usługi na rzecz spółek i trustów (nasz numer to RDST-55). Wystawiamy faktury VAT, które możesz wliczyć w koszty. Jesteśmy w 100% legalnym wirtualnym biurem.
08

Działamy na pełnomocnictwach pocztowych, zgodnie z prawem.

Odbieramy za Ciebie korespondencje i w tym samym dniu przesyłamy skany do aplikacji (bez limitu stron). A jeśli kurier będzie miał dla Ciebie paczkę, przekierujemy go na wskazany adres.
09

Spełniamy prawne wymogi,

dzięki czemu pod ręką masz wszystko do prowadzenia legalnego biznesu, np. posiadamy salę konferencyjną na potrzeby spotkań zarządu naszych klientów.

Załóż wirtualne biuro w 7 minut bez wychodzenia z domu!