Microsoft 365 dla każdego

Micfosoft 365

Office 365 od Microsoft

W obliczu rosnącej konkurencji ze strony Google w 2011 roku Microsoft zaprojektował nową usługę Office 365, której zadaniem stało się połączenie dotychczasowych usług w chmurę, podobną do googlowej. Przez lata pakiet usług był stopniowo rozszerzany, aż do obecnej wersji udostępnionej użytkownikom pod nazwą Microsoft 365.

Po odwiedzeniu witryny, mamy do wyboru 3 opcje:

1. Dla użytkowników domowych i tu warto zwrócić uwagę na pakiety abonamentowy Microsoft 365 Family, który daje możliwość korzystania ze wszystkich usług aż 6 osobą. Użytkownicy otrzymują, aż 6TB przestrzeni dyskowej – po 1 TB na osobę. Wszystkie aplikacje dostępne są w wersji premium, na wielu urządzeniach i platformach jednocześnie.

Po miesięcznym, darmowym okresie próbnym, cena Microsoft 365 Family Family wynosi 429,99 zł rocznie. 

2. Dla firm platforma Microsoft 365 przygotowała w chmurze swoje najlepsze aplikacje pakietu Office, funkcjami zarządzania urządzeniami i zaawansowanymi zabezpieczeniami, w czterech pakietach różniących się ceną i ilością dostępnych rozwiązań. Najbogatszy z pakietów to Microsoft 365 Business Premium, który zawiera:

Po miesięcznym, darmowym okresie próbnym, cena Microsoft 365 Business Premium wynosi €16.90 za użytkownika/miesiąc, czyli około 85 zł.

3. Dla przedsiębiorstw – w której Microsoft wylicza korzyści ze zintegrowanej platformy w chmurze, która dostarcza wiodące aplikacji biurowe, takie jak Microsoft Teams, Word, Excel i PowerPoint, inteligentne usługi w chmurze i zabezpieczenia światowej klasy. Oferowane pakiety mają na celu podnoszenie wydajności pracy i produktywności osobistej pracowników. Dostępne są 3 możliwe abonamenty roczne, od bardzo taniego za €8.40, aż do najbardziej napakowanego funkcjonalnie pakietu Microsoft 365 E5, który zawiera:

W obliczu rosnącej konkurencji ze strony Google w 2011 roku Microsoft zaprojektował nową usługę Office 365, której zadaniem stało się połączenie dotychczasowych usług w chmurę, podobną do googlowej. Przez lata pakiet usług był stopniowo rozszerzany, aż do obecnej wersji udostępnionej użytkownikom pod nazwą Microsoft 365. Po odwiedzeniu witryny, mamy do wyboru 3 opcje: 1. Dla użytkowników domowych i tu warto zwrócić uwagę na pakiety abonamentowy Microsoft 365 Family, który daje możliwość korzystania ze wszystkich usług aż 6 osobą. Użytkownicy otrzymują, aż 6TB przestrzeni dyskowej - po 1 TB na osobę. Wszystkie aplikacje dostępne są w wersji premium, na wielu urządzeniach i platformach jednocześnie. Po miesięcznym, darmowym okresie próbnym, cena Microsoft 365 Family Family wynosi 429,99 zł rocznie.  2. Dla firm platforma Microsoft 365 przygotowała w chmurze swoje najlepsze aplikacje pakietu Office, funkcjami zarządzania urządzeniami i zaawansowanymi zabezpieczeniami, w czterech pakietach różniących się ceną i ilością dostępnych rozwiązań. Najbogatszy z pakietów to Microsoft 365 Business Premium, który zawiera: Po miesięcznym, darmowym okresie próbnym, cena Microsoft 365 Business Premium wynosi €16.90 za użytkownika/miesiąc, czyli około 85 zł. 3. Dla przedsiębiorstw - w której Microsoft wylicza korzyści ze zintegrowanej platformy w chmurze, która dostarcza wiodące aplikacji biurowe, takie jak Microsoft Teams, Word, Excel i PowerPoint, inteligentne usługi w chmurze i zabezpieczenia światowej klasy. Oferowane pakiety mają na celu podnoszenie wydajności pracy i produktywności osobistej pracowników. Dostępne są 3 możliwe abonamenty roczne, od bardzo taniego za €8.40, aż do najbardziej napakowanego funkcjonalnie pakietu Microsoft 365 E5, który zawiera:

Po miesięcznym, darmowym okresie próbnym, cena pakietu Microsoft 365 E5 wynosi €53.70 za użytkownika/miesiąc,
czyli około 267 zł.

Aby zoptymalizować i usprawnić korzystanie z oferowanych aplikacji, Microsoft przygotował szereg poradników i szkoleń, dostępnych na ich stronie internetowej. Jako pierwszy krok w zaznajamianiu się z rozwiązaniami Microsoft 365 konsultanci radzą aby wykonać 6 prostych czynności.